[ultimate_heading source=”post_title” main_heading_color=”#2356e0″ alignment=”right” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_height=”1″ line_color=”#727272″ main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_font_size=”desktop:30px;” line_width=”250″ main_heading_line_height=”desktop:36px;” sub_heading_font_size=”desktop:18px;” sub_heading_line_height=”desktop:22px;”]

SETLANS –  NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA OGRZEWANIA

[/ultimate_heading]

FOTOWOLTAIKA – ENERGIA SŁOŃCA
sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie pozyskiwania energii ze słońca

Przydomowe elektrownie słoneczne z panelami fotowoltaicznymi.

Fotowoltaika to prąd stały generowany przez słońce. Na ogniwa fotowoltaiczne padają promienie słoneczne, które generują prąd stały.  Prąd stały za pomocą falownika zostaje zamieniony na prąd zmienny, który zasila Twój dom, a nie wykorzystany trafia do sieci.

  •  zapewniamy kompleksowe przygotowanie i wykonanie instalacji dostosowanej do Twoich oczekiwań i potrzeb;
  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań;
  • najdłuższe gwarancje produktowe i zachowanie mocy liniowej.

Instalacje fotowoltaiczne

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, by dobrać instalację fotowoltaiczną dostosowaną do potrzeb klienta, możliwości budynku lub terenu. Oferujemy montaż instalacji na dachu lub na gruncie, po zaprojektowaniu indywidualnie dobranej konstrukcji.

Konstrukcje pod panele fotowoltaiczne, wiaty

Jeżeli nie masz gdzie zainstalować paneli fotowoltaicznych, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dopasujemy, wykonamy i zamontujemy zgodnie z Twoimi potrzebami lekką konstrukcję aluminiową lub wiatę pod panele fotowoltaiczne, którą możesz wykorzystać jako zadaszone miejsce parkingowe.

polski