[ultimate_heading source=”post_title” main_heading_color=”#2356e0″ alignment=”right” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_height=”1″ line_color=”#727272″ main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_font_size=”desktop:30px;” line_width=”250″ main_heading_line_height=”desktop:36px;” sub_heading_font_size=”desktop:18px;” sub_heading_line_height=”desktop:22px;”]

SETLANS –  NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA OGRZEWANIA

[/ultimate_heading]

POMPY CIEPŁA –  to bardziej ekonomiczne, efektywniejsze i przyjaźniejsze dla środowiska wykorzystanie energii odnawialnej niż jakakolwiek inna technologia.

Korzystają z około 75% darmowego ciepła z otoczenia i około 25% energii elektrycznej oraz generują ciepło potrzebne do utrzymania komfortu cieplnego w domu i dostarczenia ciepłej wody. Dzięki zintegrowanej funkcji chłodzenia mogą one również zapewnić Ci komfort w lecie. Dzięki pompie ciepła możesz sprawić, że Wasz dom będzie przyjemniejszym miejscem, zmniejszając jednocześnie koszty energii i pomagając chronić nasze środowisko.

POMPY CIEPŁA ORCA SETLANS

POMPY CIEPŁA KAISAI

Zmniejsz koszty ogrzewania w całym mieszkaniu.

POMPY CIEPŁA ORCA SETLANS

PELLET

GAZ ZIEMNY

OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE

GAZ LPG

Jak to jest możliwe?

Powietrze – które jest bezpłatne – jest głównym źródłem energii do ogrzewania za pomocą pompy ciepła powietrze-woda. Bardzo niewielka ilość energii elektrycznej jest wymagana do działania sprężarki.

Dlaczego zalecamy system powietrze-woda?

Pompy ciepła powietrze-woda to nie tylko eleganckie, proste rozwiązanie, ale także najtańsze. Wokół nas jest powietrze, a tego typu pompy ciepła można zainstalować praktycznie w każdym budynku bez znacznych kosztów lub niedogodności.

Najlepszy stosunek inwestycji do oszczędności

Pompy ciepła Orca do ogrzewania osiągają bardzo wysokie wartości COP i można je porównać z znacznie droższymi systemami, które wykorzystują wodę gruntową lub po prostu grunt jako źródło ciepła.

MOŻESZ STEROWAĆ SWOJĄ POMPĄ CIEPŁA Z SALONU, BIURA LUB PLAŻY.

Wcześnie wracasz dzisiaj z pracy do domu? Na pewno nie chcesz wejść do zimnego mieszkania. Zaawansowana regulacja za pośrednictwem Chmury umożliwia zmianę ustawień pompy ciepła Orca za pomocą komputera, smartfona lub tabletu. Nauka prostego, intuicyjnego interfejsu użytkownika zajmie bardzo mało czasu. Aby uprościć ten proces, pompy ciepła mają wbudowany ekran dotykowy z identycznym interfejsem użytkownika. Oznacza to, że zapoznajesz się tylko z jednym interfejsem użytkownika.

polski