Pompy Ciepła Orca Setlans – najbardziej wydajne?

Pompy Ciepła Orca Setlans – najbardziej wydajne?

Pompy ciepła Orca Setlans przekraczają najbardziej rygorystyczne europejskie normy jakości, certyfikowane przez niektóre z najważniejszych niezależnych instytutów technicznych w UE. To najbardziej wydajne pompy na rynku oparte o rozwiązania japońskie.  Pompy ciepła Orca Setlans oferują znacznie niższe koszty ogrzewania w porównaniu do alternatyw.

Jak to jest możliwe?

Powietrze – które jest bezpłatne – jest głównym źródłem energii do ogrzewania za pomocą pompy ciepła powietrze-woda. Bardzo niewielka ilość energii elektrycznej jest wymagana do działania sprężarki.

Dlaczego zalecamy system powietrze-woda?

Pompy ciepła powietrze-woda to nie tylko eleganckie, proste rozwiązanie, ale także najtańsze. Wokół nas jest powietrze, a tego typu pompy ciepła można zainstalować praktycznie w każdym budynku bez znacznych kosztów lub niedogodności.

Najlepszy stosunek inwestycji do oszczędności.

Pompy ciepła Orca do ogrzewania osiągają bardzo wysokie wartości COP i można je porównać z znacznie droższymi systemami, które wykorzystują wodę gruntową lub po prostu grunt jako źródło ciepła.

Najbardziej wydajne rozwiązanie w najzimniejsze dni.

Pompy ciepła Orca umożliwiają ekonomiczne ogrzewanie, ponieważ nie wymagają grzałki elektrycznej w temperaturach tak niskich jak -28 ° C i nie tracą żadnej mocy cieplnej do -15 ° C, co czyni je najbardziej wydajnym rozwiązaniem na rynku.

Połącz z dowolnym systemem ogrzewania lub chłodzenia.
Każdy system ogrzewania lub chłodzenia, który możesz mieć w domu lub planować, można podłączyć do pompy ciepła Orca.

Regulacja z komfortu salonu, biura lub z plaży.
Wracasz dziś z pracy do domu wcześniej? Na pewno nie chcesz przyjeżdżać do zimnego mieszkania. Zaawansowana regulacja za pośrednictwem chmury umożliwia zmianę ustawień pompy ciepła Orca za pomocą komputera, smartfona lub tabletu. Prosty, intuicyjny interfejs użytkownika opanuje bardzo niewiele czasu. Aby jeszcze bardziej uprościć ten proces, niektóre modele pomp ciepła mają wbudowany ekran dotykowy z identycznym interfejsem użytkownika jak w pompie ciepła. Oznacza to, że zapoznałeś się tylko z jednym interfejsem użytkownika.

polski